7797233

Skříň, kterou budete používat každý den

Kdyby jen „Lev, čarodějnice a skříň“ byly skutečné – pak bychom všichni mohli uložit své věci do Narnie bez obav z vyčerpání pokoje! Zajímá vás kolik stojí kvalitní vestavěné skříně? Navšivte stránku se vzorovými cenami. Ale nezoufejte – zde jsou 7 snadné šatník hacky, aby co nejvíce ze svého úložného prostoru:

1 Snižte, snížit, snížit

Povzdech, víme, víme. Rozloučení nenošené oblečení je jako odmítat lahodný čokoládový dort, když jsi plný – s vědomím, že ji chtít později. Ale jediný způsob, jak maximalizovat prostor a funkci vašeho šatníku, je minimalizovat, co už máte.

Projděte oblečení a doplňků. Pokud jste se nosit něco, co v posledních dvou sezónách (nebo 12 měsíců, pokud jste opravdu snaží upínacích věci), zvažte prodávat to, darovat to, změně použití, nebo házet to.

2 myslet mimo skříň

Jste milovník boty, ale žádný prostor pro vaše ceněný majetku? Pak byste mohli vzít ven ze skříně a dát jim samostatné police. Pick up levnou regál (zajišťující police jsou dostatečně hluboké pro vaše velikost) a umístit jej ve svém pokoji nebo v jiné oblasti domu, věnuje výhradně na vaše boty.

3 Turn ramínko na dva

Zde je chytrý a levný způsob, jak zdvojnásobit svůj šatník místo: vzít kartu z nealkoholický nápoj může, a smyčka dvě ramínka přes to (jeden přes každou díru na kartě). Simples.

4 pověsit Pretties

Rozmotat svou změť šperků, šperky a pověsit na zeď pomocí háky, tyče, a prsteny. Nebo můžete malovat v rámu nebo nástěnku, a opravit oční háčky. Nejen že jsou vaše drahé kousky snadno vidět a získat, ale také stávají zajímavou umělecké dílo – ideální pro nevýrazné bílé stěny.

5 korálek to

Nemocný vašich košile a šaty sklouznutí závěsy? Jednoduše lepidlo korálky nebo tlačítka na obou stranách části závěsu, a vaše oblečení zůstane na svém místě. Vytvořte si vlastní návrh vestavěné skříně během pár minut.

  1. Převod krabicích od bot

Krabice od bot mají tolik použití. Ve skříni, mohou být použity k ukládání tašky a šátky – nebo odstranit víko a použít je jako zásuvek organizátoři pro každodenní oblečení.

7 Rod to

Připojte několik tyčí na vnitřní straně dveří vašeho šatníku pomocí šroubováku. Voila – nyní máte místo k zavěšení tašky, boty a doplňky, aniž by to zabralo vzácné prostor zásuvky.

Obrázek se svolením nejlepší pro méně Šatní skříně & Sprchové zástěny.

Také by se vám mohlo líbit: Nápady pro instalaci šatnou, instalaci šatnou