7797233

Skříň, kterou budete používat každý den

Kdyby jen „Lev, čarodějnice a skříň“ byly skutečné – pak bychom všichni mohli uložit své věci do Narnie bez obav z vyčerpání pokoje! Zajímá vás kolik stojí kvalitní vestavěné skříně? Navšivte stránku se vzorovými cenami. Ale nezoufejte – zde jsou 7 snadné šatník hacky, aby co nejvíce ze svého úložného prostoru:

1 Snižte, snížit, snížit

Povzdech, víme, víme. Rozloučení nenošené oblečení je jako odmítat lahodný čokoládový dort, když jsi plný – s vědomím, že ji chtít později. Ale jediný způsob, jak maximalizovat prostor a funkci vašeho šatníku, je minimalizovat, co už máte.

Projděte oblečení a doplňků. Pokud jste se nosit něco, co v posledních dvou sezónách (nebo 12 měsíců, pokud jste opravdu snaží upínacích věci), zvažte prodávat to, darovat to, změně použití, nebo házet to.

2 myslet mimo skříň

Jste milovník boty, ale žádný prostor pro vaše ceněný majetku? Pak byste mohli vzít ven ze skříně a dát jim samostatné police. Pick up levnou regál (zajišťující police jsou dostatečně hluboké pro vaše velikost) a umístit jej ve svém pokoji nebo v jiné oblasti domu, věnuje výhradně na vaše boty.

3 Turn ramínko na dva

Zde je chytrý a levný způsob, jak zdvojnásobit svůj šatník místo: vzít kartu z nealkoholický nápoj může, a smyčka dvě ramínka přes to (jeden přes každou díru na kartě). Simples.

4 pověsit Pretties

Rozmotat svou změť šperků, šperky a pověsit na zeď pomocí háky, tyče, a prsteny. Nebo můžete malovat v rámu nebo nástěnku, a opravit oční háčky. Nejen že jsou vaše drahé kousky snadno vidět a získat, ale také stávají zajímavou umělecké dílo – ideální pro nevýrazné bílé stěny.

5 korálek to

Nemocný vašich košile a šaty sklouznutí závěsy? Jednoduše lepidlo korálky nebo tlačítka na obou stranách části závěsu, a vaše oblečení zůstane na svém místě.

  1. Převod krabicích od bot

Krabice od bot mají tolik použití. Ve skříni, mohou být použity k ukládání tašky a šátky – nebo odstranit víko a použít je jako zásuvek organizátoři pro každodenní oblečení.

7 Rod to

Připojte několik tyčí na vnitřní straně dveří vašeho šatníku pomocí šroubováku. Voila – nyní máte místo k zavěšení tašky, boty a doplňky, aniž by to zabralo vzácné prostor zásuvky.

Obrázek se svolením nejlepší pro méně Šatní skříně & Sprchové zástěny.

Také by se vám mohlo líbit: Nápady pro instalaci šatnou, instalaci šatnou