16450067

Jak navrhnout šatnu

Dobře navržený a organizované skříň může dělat to mnohem jednodušší najít to, co hledáte, a také zajistit, aby oblečení a další položky jsou uloženy v optimálním stavu. Jsme dát dohromady několik tipů, které vám pomohou navrhnout inteligentní šatník, který pracuje pro vás. Moderní vestavěné skříně od zkušených odborníků najdete v Praze.

Navržení Inteligentní šatník

Pokud instalujete nové skříně u vás doma, bylo by vhodné, aby si profesionální ven zvyku-design je pro vás. Tím bude zajištěno, že vše je v ceně a že prostor je používán v nejlepším možným způsobem. Profesionální posoudí, kolik místa budete potřebovat pro vaše položky. Pamatujte si, že je lepší než-odhadu, než pod-odhad, aby bylo možné pro budoucí nákupy a aby se minimalizovalo šance na nepořádek vyskytují.

Některé věci, které profesionální budou zahrnovat do vašeho elegantního šatníku design, jsou:

  • pevné a nastavitelné police
  • zásuvky a koše v celé škále výšek a šířek
  • účelová botníky
  • závěsné jednotky pro pásy a vazeb
  • závěsné lišty
  • slide-out televizní police
  • přihrádky pro uložení klobouky a další příslušenství

Odborníci budou také vybrat ty nejlepší dveře pro vás, přičemž volba obvykle být mezi otočnými a posuvnými dveřmi. Otočné dveře jsou skvělé pro větší místnosti a dá vám lepší přístup k obsahu skříně. Posuvné dveře jsou lepší tam, kde prostor je za vysokou cenu, a vy nemusíte pravidelně přístup úplný obsah vašeho šatníku.

Nejen pro oblečení

Skříně nejsou nutně omezeny na ukládání oděvů a obuvi atd Mohou být také použita pro uložení prádla, čisticí prostředky, kancelářské potřeby, nebo cokoli jiného, ​​co může potřebovat a může být umístěn v oblastech, jako je prádelna, kanceláři nebo rodinný pokoj. Šatní skříně lze nainstalovat i bez dveří, což je stěnové jednotky, které umožňují zobrazit ozdoby, knihy nebo jiné položky. Můžete dokonce nainstalovat šatní skříň v garáži pro vytvoření více úložného prostoru!

Také by se vám mohlo líbit: Instalace šatnou, kolik skříň náklady?