19390142

Nápady pro instalaci šatny

Je tu trochu umění instalací šatnu. S trochou předvídavosti a plánování, můžete vytvořit šatník, který bude radost používat i v překvapivě malém prostoru. Dobrým místem, kde začít hledat nápady pro instalaci šatnou je naše Walk skříň designové nápady stran. Předtím, než si najmout truhlář vytvořit svůj šatník, čtěte dál a dozvíte se, jak plánovat a organizovat svůj šatník, aby vyhovoval vašim potřebám.

Plánování Space na procházku skříň

Rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem, bude plánování prostor děláte, než se dokončí své plány. Začněte tím, že měření vašeho volného místa, aby získali představu o tom, kolik místa máte pracovat. Pár věcí, které potřebujete mít na paměti, patří: Uličky prostor: 900 mm uličky prostoru je dobré. Více je lépe. Závěsné místo: budete potřebovat alespoň 600 mm hloubky pro zavěšení kabátů a další položky. Police prostor: kolik místa potřebujete na obuv a skládaných předmětů? Rozložení pro šatnou může být podobné rozložení pro kuchyň. Pokud máte omezený šířku, můžete vytvořit přímku šatní skříň, s celou svou úložiště proti jedné stěny. Máte-li více prostoru, můžete vytvořit „L“ nebo „U“ tvaru šatna.

Ať už máte luxus prostoru, nebo ne, je třeba co nejlépe využít vašeho dostupného prostoru. Nepřehlédněte vaši svislý prostor při návrhu vašeho šatníku. Podívejte se do vaší stávající skříni a budete pravděpodobně zjistíte, že je naplněn s oblečením, jak to je, tam je ještě hodně prázdného prostoru mezi oblečení, které visí a podlahou. Dobře navržená šatna eliminuje zbytečný prostor a dává vše, co potřebujete na dosah ruky.

Projektování Vaše Walk skříň

Vezměte soupis položek ve svém stávajícím šatní skříň a komody. Kolik položky potřebujete pověsit? Kolik šířka budete potřebovat pro ně? Potřebujete celovečerní ramínka na šaty? Kolik položky ponechat prázdný prostor pod nimi?

Také přemýšlet o tom, co chcete uložit do zásuvky a položky, které by bylo lepší nechat na otevřených policích. Pokud jste navrhování dětské šatnou, je to asi lepší nechat co nejvíce předmětů je to možné viditelné a snadno přístupné. Drátěné koše a otevřené police může být lepší pro dětskou šatníku. To umožní, aby vše dobře vidět a snadno dosažitelné pro děti.

Pokud váš šatna je větší a více formální, budete chtít uspořádat pečlivě pro snadný přístup. Botník může být noční můrou, ale botníky nebo mělké bota zásuvky umístit všechny své boty ve snadném dosahu a snadný přístup. Kabáty a bundy lze zavěsit nad zásuvkových jednotek, otevřené police či jiného sektoru úložných maximalizovat prostor. Položky, které zřídka používají by měly být uloženy vyšší, než položky, které používáte každý den, a pokud budete mít nějaké šaty nosíte každý den (jako oblíbené sako), můžete instalovat háčky tak, aby byly snadno přístupné.

Osvětlení

Dokonce i ty dobře navržené skříň může cítit jako jeskyně, pokud nemá dobré světlo a pocit prostornosti. Naplánujte si osvětlení dobře zajistit, můžete vidět vše, co ve vašem šatníku. Váš osvětlení nemusí být nudné, a to buď. Ve skutečnosti, čím více styl přidáte do vaší chůze v šatníku, tím více budete milovat. Budete také chtít mít velké zrcadlo, a to jak pro oblékání a aby prostor cítit větší. Pokud je velké zrcadlo zabírá příliš mnoho místa, pokuste se najít místo, kde zrcadlo bude vyhovovat, aniž by vás okrádají úložného prostoru.

Navrhování šatnu může být náročné, ale pokud budete mít na výzvu, budete odměněni dobře organizované skříň, která je radost používat každý den. Nemusíte čelit výzvě sám, a to buď. Získejte nabídky od truhláře, kteří mají zkušenosti navrhování a budování šatny a oni vám může dát neocenitelné rady.