16474266

Šatní skříň: botníky

Ať už máte dva nebo dvě stě párů bot, stojan šatní skříň bota je perfektní způsob, jak ukládat tak, aby byly snadno k nalezení a zůstat v tip top stavu. Tady jsou vaše možnosti pro skříň botníky.

Závěsné botníky

Tyto botníky jednoduše zavěsit z vašeho stávajícího oblečení železnici, která vám umožní ukládat řadu párů obuvi, v závislosti na velikosti. Je zde jedna „kóje“ pro každý pár bot. Tyto závěsné botníky jsou vyrobeny z formy tkaniny jako je nylon, pletiva, plátno, nebo kombinace materiálů.

Přenosné botníky

Aby co nejvíce z podlahové plochy ve vašem šatníku s přenosnými botníky. Ty jsou potom umístěny na podlaze skříně. Mohou být stanoveny v velikosti nebo prodloužit, a některé z nich jsou stohování, což vám umožní snadno zdvojnásobit či ztrojnásobit úložného prostoru máte pro své boty. Přenosné botníky jsou vyrobeny z materiálů, jako je dřevo, hliník, a chromu. Mnoho kov botníky mají bílý plastový povlak aplikován. S těmito regály máte možnost zobrazení své boty po směru jízdy, nebo tím, že má jejich zobrazení pomocí vložku tak, že boty jsou směrem nahoru. Pokud budete potřebovat další prostor ve vašem šatníku, některé botníky přijít s zavírače, že v podstatě dá vám další police.

Posuvné botníky

Ty jsou zabudovány do skříně samotného a být natočeny dopředu. Rybářská usnadňuje vidět boty a také snižuje množství šířky potřebné pro úspěšné instalaci botníky. A „police plot“ je nainstalován, které pomohou udržet boty bezpečné a zastavit jejich svržení, když se police vytáhl ven, nebo zatažené. Posuvné botníky používat chromované oceli nebo umělé hmoty potažené kovy v jejich stavebnictví spolu s robustními běžci.

DEKONTA – international environmental services, research and technologies supplier. Tailor-made environmental solutions.